ماشین لباسشویی ال جی F4V5VGP2T

Washing Machine LG F4V5VGP2T

نمایی کلی از ویژگیهای محصول


  • نوع موتور: Inverter Direct Drive
  • برچسب مصرف انرژی: +++A
  • حداکثر سرعت چرخش: 1400 دور در دقیقه
  • ظرفیت لباسشویی: 9کیلوگرم
  • ظرفیت خشک کن: 6کیلوگرم
برند: دسته: , برچسب: , , , , , تاریخ به روز رسانی: 1 شهریور 1400

15,300,000 تومان

ماشین لباسشویی 10.5کیلویی F4V5RGP2T جزو محصولات 2020 شرکت LG است که از دور موتور 1400 دور در دقیقه برخوردار است. این ماشین لباسشویی از قابلیت خشک کن برخوردار است و پس از شستشو لباسها را به خوبی خشک میکند. ماشین لباسشویی F4V5RGP2T به موتور Inverter Direct Drive مجهز شده است. این موتور با ایجاد سر و صدای بسیار کم و مصرف انرژی پایین این ماشین لباسشویی را در رتبه انرژی A قرار داده است. شرکت ال جی دوام این موتور را تا 10 سال ضمانت کرده است. ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T به 14 برنامه شستشو مجهز شده است و شما میتوانید با توجه به لباسها بهترین برنامه را جهت شستشو انتخاب کنید. این لباسشویی به فناوری LG Steam مجهز شده است و با شستشوی لباسها با بخار آب تمامی‌میکروب‌ها را از بین خواهد برد. ماشین لباسشویی F4V5RGP2T الجی با تکنولوژی حرکات 6 گانه دایرکت درایو علاوه بر تمیزی و لکه بری فوق العاده از آسیب رسیدن به لباسها جلوگیری میکند. گزینه Add Item به شما این امکان را میدهد تا در صورت جا ماندن لباس در حین شستشو با زدن دکمه Pause شستشو را متوقف کرده و بعد از چند ثانیه با باز شدن درب، لباسهای جا مانده را به ماشین لباسشویی اضافه کنید. ماشین لباسشویی هوشمند ال جی F4V5RGP2T قابلیت اتصال به وای فای دارد. با دانلود و نصب برنامه LG ThinQ روی گوشی موبایل میتوانید از طریق تلفن همراه هوشمند به مدیریت و تنظیمات دستگاه بپردازید. ماشین لباسشویی LG F4V5RGP2T قابلیت عیب یابی هوشمند دارد و در صورت بروز مشکل در ماشین لباسشویی شما را از وجود آن باخبر میسازد. شما در این بخش میتوانید نسبت به خرید ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T رنگ نقره ای با قیمت مناسب اقدام فرمایید.

معرفی ماشین لباسشویی 2020 ال جی F4V5RGP2T

ماشین لباسشویی F4V5RGP2T جزو ماشین لباسشویی‌‌‌های 2020 ال جی است. این ماشین لباسشویی از ظرفیت 10.5 کیلوگرم برای شستشوی لباسها و 7 کیلوگرم برای خشک کردن آنها برخوردار است. ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T به برنامه‌‌‌های مختلفی مجهز شده است و شما میتوانید با توجه به حجم و میزان آلودگی بهترین برنامه را جهت شستشو انتخاب کنید. ماشین لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی F4V5RGP2T از فناوری AI DD برخوردار است و به صورت هوشمند بهترین برنامه را جهت شستشوی لباسها انتخاب میکند. این ماشین لباسشویی با پشتیبانی از فناوری 6Motion DD لباسها را در جهت‌‌‌های مختلف حرکت داده و باعث تمیزتر شدن و لکه بری آسان البسه میشود. LG ماشین لباسشویی F4V5RGP2T را به فناوری LG Steam مجهز کرده است. با شستشوی لباس‌ها از طریق بخار آب و در دمای بالا تمامی‌میکروب‌ها و باکتری‌‌‌های موجود روی لباسها از بین خواهند رفت. ماشین لباسشویی 2020 ال جی F4V5RGP2T داری موتور Inverter Direct Drive میباشد. موتور اینورتر دایرکت درایو علاوه بر کاهش مصرف انرژی در کاهش سر و صدا و لرزش ماشین لباسشویی هنگام شستشو نیز نقش مهمی‌را ایفا میکند. همچنین از طول عمر بالایی برخوردار است و شرکت ال جی دوام و طول عمر این موتور را تا ده سال تضمین کرده است. این موتور از سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه برخوردار است و لباسها را به خوبی شسته و خشک میکند. ماشین لباسشویی F4V5RGP2T ال جی هوشمند است و با اتصال آن به اینترنت از طریق وای فای میتوانید به امکانات خاصی دسترسی پیدا کنید. این مدل از نرم افزار LG ThinQ پشتیبانی میکند. با نصب این اپلیکیشن روی تلفن همراه هوشمند میتوانید ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T را از راه دور کنترل کنید و یا به عیب یابی دستگاه بپردازید. همچنین این دستگاه از دستیار صوتی Google و Alexa پشتیبانی میکند و شما میتوانید با صحبت کردن به مدیریت ماشین لباسشویی بپردازید. ماشین لباسشویی 1400 دور ال جی F4V5RGP2T از طراحی زیبایی برخوردار است. رنگ نقره ای آن به راحتی با دکوراسیون شما هماهنگ میشود. درب شیشه ای دستگاه امکان مشاهده لباسها را هنگام شستشو امکان پذیر میکند. صفحه نمایش LED که در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته است، اطلاعاتی نظیر برنامه انتخاب شده، زمان شستشو و غیره را نمایش میدهد. شما میتوانید در ادامه به بررسی کامل مشخصات ماشین لباسشویی 1400 دور ال جی F4V5RGP2T با ظرفیت 10.5 کیلوگرم بپردازید.

parsimal 2 1

تکنولوژی AI DD در ال جی F4V5RGP2T

ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T از فناوری AI DD برخوردار است. این تکنولوژی در واقع یک هوش مصنوعی بوده و به منظور شستشوی اصولی و بهتر لباسها در ایت ماشین لباسشویی به کار رفته است. ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T با برخورداری از فناوری AI DD تا 18% بیشتر از لباسها محافظت میکند. این فناوری با تشخیص وزن و لطافت (جنس) لباسها به صورت هوشمند، بهترین برنامه شستشو را انتخاب میکند. به این ترتیب دیگر نگران انتخاب برنامه مناسب برای شستشوی البسه نخواهید بود. شستشوی نامناسب یک پارچه ظریف، قطعا به آن آسیب خواهد رساند. ال جی به کمک فناوری AI DD از لباسها محافظت میکند و شما میتوانید لباس مورد علاقه خود را تا مدت زیادی استفاده کنید.

ماشین لباسشویی F4V5RGP2T مجهز به خشک کن 7 کیلویی

ال جی ماشین لباسشویی F4V5RGP2T را به خشک کن مجهز کرده است. به این ترتیب پس از شستشو لباسها با سرعت چرخش 1400 دور در دقیقه خشک خواهند شد. در واقع وجه تمایز ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T با سایر ماشین لباسشویی‌‌‌های معمولی برخورداری از خشک کن 7 کیلویی آن است. با استفاده از ماشین لباسشویی الجی F4V5RGP2T دیگر نیازی به خرید جداگانه خشک کن نخواهید داشت و فضای بیشتری را در خانه ذخیره میکنید. این ماشین لباسشویی قابلیت خشک کردن کامل 7 کیلوگرم لباس را در هر چرخه شستشو برای شما امکان پذیر میکند.

فناوری 6Motion DD لباسشویی F4V5VGP2T

ال جی F4V5RGP2T از فناوری 6Motion DD برخوردار است. فناوری 6Motion DD یا حرکات شش گانه در حین شستشو باعث میشود لباسها در جهت‌‌‌های مختلف حرکت کرده و به خوبی شسته شوند. با انتخاب یک برنامه شستشو متناسب با آلودگی و حجم لباس هایی که در اختیار دارید ماشین لباسشویی F4V5RGP2T شما شروع به کار خواهد کرد. تکنولوژی حرکات 6 گانه دایرکت درایو ال جی محفظه شستشو را در چند جهت حرکت می‌دهد و لباس‌ها در حین شستشو فوق العاده تمیز می‌شود. این فناوری علاوه بر تمیز کردن فوق العاده لباس‌ها از آنها مراقبت نیز میکند.به کمک این فناوری لکه لباس‌ها نیز به راحتی شسته و پاک میشوند.

parsimal 6

موتور اینورتر دایرکت درایو F4V5VGP2T

به واسطه برخورداری از موتور Inverter Direct Drive ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T نسبت به سایر ماشین لباسشویی‌‌‌های معمولی از عمر و ماندگاری طولانی تری برخوردار است. LG برای جلب اعتماد مشتری عملکرد و طول عمر موتور Inverter Direct Drive را تا 10 سال تضمین کرده است. موتور اینورتر دایرکت درایو علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی، سر و صدای بسیار کمی‌تولید میکند و از عملکرد بسیار خوب و طول عمر بالایی برخوردار میباشد. این موتور که در اکثر ماشین‌‌‌های لباسشویی ال جی استفاده شده است در کاهش لرزش و صدا هنگام کارکرد دستگاه نقش مهمی‌را ایفا میکند.

parsimal 5 1

ماشین لباسشویی هوشمند ال جی F4V5RGP2T با نرم افزار LG ThinQ

ماشین لباسشویی 1400 دور ال جی F4V5RGP2T هوشمند است و قابلیت اتصال به وای فای را دارد. با اتصال ماشین لباسشویی به اینترنت به امکانات مختلفی دسترسی خواهید داشت. LG ماشین لباسشویی F4V5RGP2T را به سیستم عیب یاب هوشمند مجهز کرده است. به این ترتیب در صورت بروز مشکل از آن باخبر خواهید شد تا از آسیب‌‌‌های احتمالی به دستگاه جلوگیری شود. ماشین لباسشویی هوشمند ال جی F4V5RGP2T به نرم افزار LG ThinQ مجهز شده است. این نرم افزار به شما اجازه میدهد تلفن همراه هوشمند را به ماشین لباسشویی متصل کنید. با دانلود و نصب این نرم افزار روی تلفن همراه هوشمند به راحتی قادر خواهید بود در هر زمانی از راه دور ماشین لباسشویی F4V5RGP2T ال جی را کنترل کنید یا برنامه‌‌‌های جدیدی را برای ماشین لباسشویی دانلود کنید. ماشین لباسشویی اسمارت الجی F4V5RGP2T از دستیارهای صوتی گوگل و الکسا پشتیبانی میکند. به این ترتیب شما میتوانید تنها با صحبت کردن به مدیریت ماشین لباسشویی بپردازید.

parsimal 10

طراحی ماشین لباسشویی نقره ای الجی F4V5RGP2T

ال جی یکی از تولید کنندگان لوازم خانگی است و محصولات خود را با طراحی زیبایی تولید میکند. ماشین لباسشویی الجی F4V5RGP2T نیز دارای طراحی شیک و زیبایی است و رنگ نقره ای آن به راحتی با آشپزخانه‌‌‌های مدرن قابل هماهنگی است. دیگ این لباسشویی از ظرفیت 10.5 کیلوگرم (68 لیتر) برخوردار است و در یک چرخه قابلیت شستشوی حجم زیادی از لباسها را امکان پذیر میکندو همچنین با قابلیت آنتی باکتریال باعث از بین رفتن تمامی‌میکروب‌ها و مواد آلرژی زا از روی لباسها میشود. درب شیشه ای ماشین لباسشویی F4V5RGP2T مستحکم است و با شستشو با آب داغ یا سرد خراب نمیشود. ال جی این ماشین لباسشویی را به صفحه نمایش LED با نور سفید مجهز کرده است. شما میتوانید اطلاعات شستشو را روی این صفحه نمایش مشاهده کنیدو همچنین با چرخاندن ولوم میتوانید برنامه مورد نظر را جهت شستشوی لباسها انتخاب کنید.

دیگ شستشوی 68 لیتری F4V5VGP2T

F4V5RGP2T ال جی به دیگ شستشوی 68 لیتری (10.5 کیلوگرم) مجهز شده است. این دیگ از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است و طول عمر بالایی دارد. شستشوی مکرر لباسها در ماشین لباسشویی 1400 دور ال جی F4V5RGP2T به واسطه ضد زنگ بودن دیگ شستشو مشکلی را به وجود نمی‌آورد. این دیگ به صورت برجسته و خاص طراحی شده و در گردش و شستشوی بهتر لباس کمک خواهد کرد. ظرفیت زیاد دیگ شستشوی ماشین لباسشویی ال جی F4V5RGP2T باعث میشود تا بتوانید حجم زیادی از لباسها را در یک چرخه بشویید. همچنین این دیگ تا 99% ضد باکتری بوده و تمام میکروب‌ها و گرد و غبار باقی مانده روی لباسها را به راحتی از بین خواهد برد.

parsimal 1 1

طراحی صفحه نمایش و کلید‌ها F4V5VGP2T

طراحی ماشین لباسشویی 10.5 کیلویی ال جی F4V5RGP2T شیک و زیباست. صفحه نمایش LED و دکمه‌‌‌های این ماشین لباسشویی نسبت به مدل‌‌‌های قدیمی‌تر کمی‌بزرگتر طراحی شده است. صفحه نمایش ال ای دی در قسمت بالای دستگاه و سمت راست قرار گرفته است و شما میتوانید اطلاعات شستشو، زمان باقی مانده و غیره را روی آن مشاهده کنید. ولوم دستگاه امکان انتخاب برنامه را فراهم میکند. با چرخاندن آن میتوانید برنامه شستشوی مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین دکمه‌‌‌های روشن و خاموش کنار صفحه نمایش قرار گرفته اند و با فشردن آنها میتوانید ماشین لباسشویی F4V5RGP2T را روشن و یا آن را متوقف کنید.

parsimal 3 1

ال جی

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در صورتی که این محصول را خریداری کرده اید تجربه خود از این محصول را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. شما می توانید بررسی محصول ، نقاط قوت و ضعف را در دیدگاه خود به اشتراک بگذارید.

امتیاز کاربران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی

خرید این محصول را پیشنهاد می کنید ؟

پرسش و پاسخ از مشتریان

سوالی هنوز موجود نیست. اولین کسی باشید که سوالی درباره این محصول بپرسید.

اطلاع رسانی از پاسخ‌‌‌های جدید به سوال من
سلام!

برای استعلام قیمت با کارشناسان فروش پارسیمال در تماس باشید!

  • مرکز خرید پارسی دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد با کلیک روی اینماد شما وارد صفحه مشخصات ما در سایت وزارت صنعت معدن می‌شوید، با بررسی سابقه ما و مشخصات ما می‌توانید اطمینان کافی را بدست آورید.
  • سفارشات معمولا تا یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش تحویل باربر ضمانتی پارسیمال داده خواهد شد. بسته به محدودیت‌‌‌های جاده ای در یک روز کاری بدست شما می‌رسد!
  • مشتری گرامی‌، در صورت شکستگی یا عیب دار بودن محصول از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید و با کارشناس مربوطه خود تماس بگیرید!
SocialSocial
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
F4V5VGP2T 6
ماشین لباسشویی ال جی F4V5VGP2T

15,300,000 تومان