ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TI46M

Dishwasher BOSCH-model SMS88TI46M
٪2 تخفیف

نمایی کلی از ویژگیهای محصول


  • نوع موتور: Eco Silence Drive
  • سیستم خشک کن: Zeolith
  • مدیریت آب با: ActiveWater
  • سنسور بارگیری: LoadSensor
  • شخیص لکه با: AquaSensor
  • سنسور نشت آب: AquaStop
  • شستشوی بهداشتی: HygienePlus
برند: دسته: , تاریخ به روز رسانی: 5 شهریور 1400

25,500,000 تومان

ظرفشویی بوش SMS88TI46M از محصولات خوش ساخت و کاربردی این شرکت آلمانی می‌باشد که با ظرفیت بالای 14 نفره تولید شده است. وجود یک سری امکانات و قابلیت‌‌‌های مناسب، این ظرفشویی را به یکی از گزینه‌‌‌های عالی برای هر آشپزخانه ای تبدیل کرده است. به عنوان مثال قابلیت HygienePlus یک گزینه مناسب و کاربردی برای از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها و همچنین ضد عفونی کردن ظروف می‌باشد.

نقد و بررسی ظرفشویی بوش SMS88TI46M

سنسور بارگیری LoadSensor به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می‌کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می‌دهد. مبدل حرارتی در ظرفشویی بوش SMS88TI46M قبل از شروع شستشو آب را گرم می‌کند تا از شوک دما به ظروف جلوگیری شود. از قابلیت‌‌‌های مهم در این ظرفشویی می‌توان به سیستم خشک کن PerfectDry with Zeolith اشاره کرد، این سیستم خشک کن سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت کاملا خشک و شفاف بیرون بیایند. همچنین موتور کمپرسور EcoSilence Drive علاوه بر دوام، قدرت و عملکرد بالا با میزان نویز و سر و صدای بسیار پایینی همراه شده است. حال با همراهی کردن ما در بخش‌‌‌های دیگر به مزیت‌‌‌های بیشتر ظرفشویی بوش SMS88TI46M پی می‌برید و به این نتیجه می‌رسید که یکی از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد.

dishwasher bosch parsimal 2 4


شستشوی بهداشتی با ظرفشویی SMS88TI46M

ظرفشویی بوش SMS88TI46M از گزینه‌ها و برنامه‌‌‌های متنوعی برخوردار می‌باشد که یکی از این گزینه‌ها HygienePlus می‌باشد. HygienePlus یک گزینه مناسب و کاربردی برای از بین بردن میکروب‌ها و باکتری‌ها و همچنین ضد عفونی کردن ظروف می‌باشد. HygienePlus که ظرف‌ها را در دمای بالا می‌شوید با قابلیت ضد عفونی کردن ظروف، حداکثر بهداشت را تضمین می‌کند. این عملکرد ظرف‌ها را در دمای 70 درجه به مدت 10دقیقه می‌شوید که در نهایت ظرف هایی تمیز و عاری از هر گونه کثیفی و میکروب را تحویل می‌دهد. در نهایت می‌توان گفت این گزینه برای خانواده هایی که بهداشت و سلامت خانواده برایشان با اهمیت می‌باشد یا در خانه کودک و یا افراد مبتلا به الرژی دارند بسیار مناسب می‌باشد.

dishwasher bosch parsimal 4


صرفه جویی در مصرف آب و انرژی با سنسور بارگیری

صرفه جویی در مصرف آب و انرژی از ویژگی هایی می‌باشد که توجه زیادی به آن می‌شود. این ظرفشویی علاوه بر شستن و تمیزی ظرف‌ها طوری طراحی شده که در مصرف آب و انرژی بسیار صرفه جویی می‌شود. سنسور بارگیری LoadSensor به طور خودکار باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می‌شود و هزینه‌‌‌های مصرفی را کاهش می‌دهد. عملکرد این سنسور به گونه ای می‌باشد که ابتدا به صورت هوشمند میزان بار یک چرخه شستشو را شناسایی می‌کند و با توجه به آن آب و انرژی را هدر می‌دهد. به عبارتی این سنسور با شناسایی اندازه ظروف سطح آب را مطابق با آن تنظیم می‌کند؛ به عنوان مثال برای ظرف‌‌‌های بزرگتر آب بیشتری را هدر می‌دهد و برای ظروف کوچکتر آب کمتری را هدر می‌دهد. از همین رو سنسور بارگیری گزینه ای عالی جهت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی می‌باشد.

dishwasher bosch parsimal 3


مبدل حرارتی با ماشین ظرفشویی بوش سری 8

سالم ماندن ظروف حساس و گرانبها  از جمله مواردیست که کاربران توجه ویژه ای به آن می‌کنند. به همین دلیل بوش با در نظر گرفتن مبدل حرارتی برای ظرفشویی هایش کاری کرد تا حساس ترین ظروف در برابر شکستن محفوظ بماند. مبدل حرارتی در ظرفشویی بوش SMS88TI46M قبل از شروع شستشو آب را گرم می‌کند تا از شوک دما به ظروف جلوگیری شود. به عبارتی آب در مخزن شستشو گرم می‌شود و در هنگام چرخه از آسیب وارد شدن به ظروف حساس و شکننده جلوگیری می‌شود. شما نیز اگر بر سر ظروف بسیار شکننده و گران بهای خود حساس هستید، می‌توانید با خیال راحت کار خود را به ظرفشویی بوش بسپارید.

برنامه شستشوی ظروف شیشه ای دمای آب را تا 40 درجه سانتی گراد بالا می‌برد که با این کار نه تنها از شکستن شیشه‌‌‌های ظریف جلوگیری می‌شود؛ بلکه در عین حال نیز ظروفی سالم و درخشان را تحویل می‌دهد.

dishwasher bosch parsimal 4 2


تشخیص لکه با سنسور Aqua در ظرفشویی بوش

AquaSensor در ظرفشویی بوش SMS88TI46M که به منظور تشخیص میزان کثیفی و لکه تعریف شده با توجه به میزان ظروف موجود در ظرفشویی آب را مصرف می‌کند؛ و برای مدیریت شستشو از پرتوهای نور کمک می‌گیرد. همچنین این سنسور از طریق پرتوهای نور میزان چربی و کثیفی بر روی ظروف را تشخیص داده و تعیین می‌کند که آیا پروسه شستشو به اتمام رسیده یا باز هم ادامه دارد. بنابراین همراه با این سنسور و با استفاده از پرتوهای نور به راحتی تمامی‌لکه‌ها تشخیص و حذف می‌شوند و در نهایت ظرف هایی تمیز را تحویل می‌گیرید.

dishwasher bosch parsimal 27


خشک کن Zeolith در ظرفشویی بوش 88TI46

برخورداری از سیستم خشک کن Zeolith در ظرفشویی بوش 88TI46 سبب شده که پس از چرخه شستشو ظرف ها از درون دستگاه به صورت خیس بیرون نیایند. ماشین‌‌‌های ظرفشویی مجهز به این قابلیت با استفاده از Zeolith رطوبت را گرفته و پس از جذب رطوبت آن را به هوای گرم تبدیل می‌کند. این گرما باعث می‌شود درون ماشین ظرفشویی بوش به شدت داغ شود و قطره‌های آب به جا مانده روی ظروف بخار شود. در نتیجه همراه با سیستم خشک کن در این ظرفشویی تمامی‌ظروف‌ها حتی ظروف پلاستیکی از ماشین ظرفشویی به طور شفاف، تمیز و کاملاً خشک بیرون می‌آیند.

Zeolith 1


برنامه‌‌‌های خودکار ظرفشویی بوش 88TI46

بدون شک یکی از اولین ملاک هایی که کاربران به هنگام انتخاب یک نوع ظرفشویی به آن توجه ویژه ای می‌کنند، وجود برنامه‌‌‌های مختلف و متنوع آن است. برنامه‌‌‌های خودکار در ظرفشویی بوش 88TI46 به طور خودکار بهترین عملکرد را جهت تمیز کردن ظروف ارائه می‌دهند. در واقع برنامه‌‌‌های خودکار این نوع ظرفشویی یکی از بهترین برنامه هاییست که به کمک آن در مصرف آب و انرژی تا حد قابل توجهی جلوگیری می‌شود. به این صورت که به کمک این برنامه‌‌‌های خودکار میزان مصرف آب، مدت زمان شستشو و درجه حرارت به صورت اتوماتیک وار تنظیم می‌شود و در مقابل نیز شاهد عملکرد بسیار خوبی از یک چرخه شستشو می‌شوید.

dishwasher bosch parsimal 1


موتور EcoSilence Drive با دوام، قدرتمند و کارآمد

کمپرسور EcoSilence Drive آرامش و سکوت مطلق را به خانه تان می‌آورد. ظرفشویی بوش SMS88TI46M مجهز به کمپرسور EcoSilence Drive می‌باشد که دوام، قدرت و از همه مهمتر صدای بسیار کمی‌از خود تولید می‌کند. این موتور همانگونه که از نامش پیداست عملکردی بی صدا از خود ارائه می‌دهد و حتی در هنگام تاریکی شب نیز خواب لذت بخشی را برایتان فراهم می‌آورد. در واقع کمپرسور EcoSilence Drive بدون برس طراحی شده و به دلیل عدم اصطکاک در هنگام کار، سر و صدای بسیار کمی‌تولید می‌کند.

بیشتر بدانید: موتور EcoSilence Drive چه مزیت هایی دارد؟ این موتور علاوه بر دوام، قدرت و عملکرد بالا با میزان نویز و سر و صدای بسیار پایینی همراه می‌باشد. به طوری که میزان نویز صدا در این ظرفشویی به 40 تا 45 دسی بل می‌رسد؛ و هزینه‌‌‌های مصرفی برق را نیز کاهش می‌دهد.

dishwasher bosch parsimal 8


مدیریت و صرفه جویی در مصرف آب با فناوری ActiveWater

در این بخش قصد داریم به برنامه مدیریت شده آب در ظرفشویی بوش SMS88TI46M بپردازیم. بوش از فناوری ActiveWater در این نوع ظرفشویی اش بهره گرفته تا از طریق آن بتوان تا حد قابل توجهی میزان مصرف آب اضافه را به حدقل رساند. این تکنولوژی به مصرف آب کمتر، انرژی کمتر و نیز عملکرد بیشتر معروف است. در واقع ActiveWater به صورت کاملاً نوآورانه میزان بهره وری را افزایش می‌دهد و در عین اینکه از مصرف بی رویه آب و انرژی جلوگیری می‌کند نتیجه ای عالی از یک چرخه شستشو را ارائه می‌دهد. برای درک این مطلب بهتر است بگوییم ماشین‌‌‌های ظرفشویی مجهز به فناوری ActiveWater با توزیع آب به صورت هدفمند، گرمایش سریع تر و نیز عملکرد پمپ بالاتر برای گردش بیشتر آب همگی نتایجی عالی از یک شستشو را ارائه می‌دهند.

dishwasher bosch parsimal 2


سایر امکانات ظرفشویی بوش SMS88TI46M

در این بخش قصد داریم مروری کلی بر دیگر امکانات و ویژگی‌‌‌های ظرفشویی بوش SMS88TI46M بیندازیم.  برنامه تاخیر زمانی یکی از آن برنامه‌‌‌های کاربردی و به درد بخور ظرفشویی بوش می‌باشد که با تنظیم کردن دستگاه در زمان مورد نظر و بدون دخالت کاربر، ظرفشویی به صورت خودکار اقدام به شروع پروسه شستشو می‌کند. سیستم AquaStop یک سنسور برای جلوگیری از نشت آب است که متشکل از یک شیلنگ دو قطبی و یک شیر مکانیکی در شیلنگ تغذیه می‌باشد. این سنسور از نشت ناگهانی آب جلوگیری می‌کند و در مواجه با این کار جریان آب متوقف می‌شود. همراه با قفل کودک نیز از باز شدن درب ظرفشویی به صورت ناخواسته جلوگیری می‌شود. همچنین به کمک چراغ های LED می‌توانید فضای داخلی ظرفشویی را به صورت واضح و نورانی مشاهده کنید.

dishwasher bosch parsimal 5 1


اطلاع از وضعیت لباسشویی با برنامه Home Connect

ممکن است انتظار از وضعیت ظرفشویی در رابطه با اتمام شستشو کمی‌زمان گیر و سخت باشد و یا استرس و وسواسی را در کاربر به وجود بیاورد؛ مخصوصا برای کسانی که وقت کافی برای انتظار لباسشویی را ندارند. برنامه Home Connect کار شما را راحت می‌کند و نیازی نیست هر چند دقیقه یک بار به ظرفشویی سر بزنید تا ببینید که برنامه شستشو تمام شده است یا خیر. برای این کار می‌توانید برنامه Home Connect را بر روی گوشی همراهتان نصب کنید و از طریق این برنامه به راحتی از مراحل شستشو با خبر شوید.

dishwasher bosch parsimal 5 4

سخن آخر

ظرفشویی بوش SMS88TI46M همراه با تمام امکاناتی که دارد در حال حاظر یکی از بهترین مدل ظرفشویی‌ها در بازار می‌باشد. توجه به خصوصیاتی همچون فضای گسترده و عریض داخلی همراه با ظرفیت 14 نفره و از همه مهمتر موتور Ecosilence با امکان مصرف انرژی پایین و تولید نویز کم و نیز سایر قابلیت ها همگی این مدل ظرفشویی بوش را به گزینه ای عالی و ایده آل برای هر خانواده ایرانی تبدیل کرده اند.

بوش

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

در صورتی که این محصول را خریداری کرده اید تجربه خود از این محصول را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. شما می توانید بررسی محصول ، نقاط قوت و ضعف را در دیدگاه خود به اشتراک بگذارید.

امتیاز کاربران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی
خیلی بد بد معمولی خوب عالی

خرید این محصول را پیشنهاد می کنید ؟

پرسش و پاسخ از مشتریان

سوالی هنوز موجود نیست. اولین کسی باشید که سوالی درباره این محصول بپرسید.

اطلاع رسانی از پاسخ‌‌‌های جدید به سوال من
سلام!

برای استعلام قیمت با کارشناسان فروش پارسیمال در تماس باشید!

  • مرکز خرید پارسی دارای نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد با کلیک روی اینماد شما وارد صفحه مشخصات ما در سایت وزارت صنعت معدن می‌شوید، با بررسی سابقه ما و مشخصات ما می‌توانید اطمینان کافی را بدست آورید.
  • سفارشات معمولا تا یک روز کاری، بعد از ثبت سفارش تحویل باربر ضمانتی پارسیمال داده خواهد شد. بسته به محدودیت‌‌‌های جاده ای در یک روز کاری بدست شما می‌رسد!
  • مشتری گرامی‌، در صورت شکستگی یا عیب دار بودن محصول از تحویل گرفتن آن خودداری فرمایید و با کارشناس مربوطه خود تماس بگیرید!
SocialSocial
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت
dishwasher bosch parsimal 2 4
ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش مدل SMS88TI46M

25,500,000 تومان